SIMAECO TRADERS - MILEX PROGRES

Akciová spoločnosť Milex Progres
výhradný distribútor chirurgických nástrojov značky SIMAECO

Beňadická 13, Bratislava

O nás

Simaeco traders je súkromná rodinná spoločnosť so sídlom v severnom Pakistane zaoberajúca sa už skoro 30 rokov výrobou a predajom chirurgických, zubných a kozmetických nástrojov. Firma je držiteľom niekoľkých certifikátov kvality a produkty sú vyrábané s prísnymi štandardami v súlade s normou ISO 9000:2001 a štandardmi.

Nástroje sú vyrábané na počítačom riadených CNC strojoch, aby bola dodržaná najvyššia presnosť a kvalita. Konečné doladenie a nastavenie sa robí ručne zvlášť pre každý nástroj.

Firma má plne vybavené laboratórium kontroly kvality, kde sú nástroje pred expedíciou skontrolované, či zodpovedajú všetkým požiadavkám.

Akciová spoločnosť Milex Progres so sídlom v Bratislave, Beňadická 13, je výhradným zástupcom firmy Simaeco Traders pre dovoz a distribúciu uvedených zdravotníckych pomôcok na slovenský trh.

Firma Milex Progres je registrovaná na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv v Bratislave a spĺňa podmienky pre realizáciu dodávok zdravotníckych pomôcok na Slovensku.

Ponuku produktov priebežne rozširujeme a v prípade záujmu sme schopní zabezpečiť aj nástroje, ktoré sa v našich katalógoch nenachádzajú.

 

Copyright © 2008 - 2011

NAJ.sk